Rodzinna majówka w DOJO Stara Wieś, 7-9 maja

 

Z ogromną radością zapraszamy na rodzinną majówkę do wspaniałego, jedynego w swoim rodzaju miejsca.

Europejskie Centrum Budo „Dojo Stara Wieś” to położony w malowniczej scenerii Przedborskiego Parku Krajobrazowego ośrodek zaprojektowany zgodnie z kanonem architektury japońskiej. Największe w Europie Dojo na szczycie wzgórza a pod nim 16 domków, otoczonych ogrodem japońskim, w których komfortowo może wypoczywać 7-8 osób, mając do dyspozycji trzy sypialnie dwuosobowe i jeden pokój jednoosobowy, wspólny pokój dzienny z kominkiem i tarasem, aneks kuchenny oraz indywidualne łazienki. Domy standardowo wyposażone są w unikalne futony do spania, łącze internetowe, kominek, lodówkę.
Na terenie ośrodka znajduje się także miejsce na ognisko, kantyna, saunarium bezpośrednio nad stawem, boisko i siłownia zewnętrzna, a także stadnina z prawie 20 końmi.

TERMIN: 7-9 maja 2021 r.
MIEJSCE: Europejskie Centrum Budo „DOJO Stara Wieś”
KOSZT:
– 350 zł/osoba (z licencją PUKT)
– 400 zł/osoba (bez licencji PUKT)
ZGŁOSZENIA: do 29 kwietnia, 535-500-365 (sms) lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Program:
- treningi karate oraz innych sztuk walki,
- zajęcia sportowe dla osób nietrenujących karate,
- poranna medytacja (dla chętnych),
- wieczór saunowy z opcjonalną kąpielą pod gwiazdami w stawie przy przystani ciszy,
- wycieczka piesza krajoznawcza,
- ognisko,
- dyskoteka integracyjna.

Cena zawiera:
- zakwaterowanie w japońskich domkach o bardzo wysokim standardzie (kominek, indywidualne łazienki, taras), ośrodek mieści się w Przedborskim Parku Krajobrazowym,
- całodzienne wyżywienie (od kolacji w piątek do śniadania w niedzielę),
- udział w programie,
- ubezpieczenie

Dojazd we własnym zakresie.

Zdjęcia ośrodka:
Facebook: https://www.facebook.com/DojoStaraWies
Strona www: https://dojostarawies.com/en.html

Jak zacząć?

Jak zacząćPierwszy nabór do grup początkujących rozpoczyna się pod koniec sierpnia. Co zrobić, aby zostać członkiem klubu? Więcej w rozwinięciu.

więcej

O klubie

O klubie Nasz Klub działa jako stowarzyszenie wpisane do Rejestru Klubów Sportowych Starosty Puławskiego. Czytaj więcej...

więcej

Czym jest karate?

Czym jest karate?Poprzez karate tradycyjne człowiek zyskuje środki do poszerzenia i pogłębienia swych zdolności fizycznych i umysłowych.

więcej