CHIDORI CUP - Kraśnik 8 X 2022

 

Data: 08.10.2022 r.
Miejsce: Hala przy ZPO nr 2, ul. Urzędowska 10, Kraśnik

Warunki startu dla zawodników:

1. Odpowiedni wiek wg regulaminu zawodów (od 4 do 21 r.ż.)
2. Odpowiedni stopień.
3. Aktualne badania lekarskie od lekarza specjalisty w zakresie medycyny sportowej lub posiadający certyfikat Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej.
4. Ubezpieczenie NNW
5. Posiadanie pisemnej zgody opiekuna prawnego na start w zawodach.
6. Dokonanie opłaty startowej (80 zł gotówką u instruktora prowadzącego).
7. Zgłoszenie do turnieju jest równoznaczne z akceptacją regulaminu
8. Uczestnictwo w turnieju jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez opiekunów prawnych zawodnika na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
9. Przetwarzanie danych, o których mowa w pkt. 8 niniejszego regulaminu w związku z udziałem w Turnieju Mikołajkowym w Karate Tradycyjnym obejmuje także publikację imienia i nazwiska uczestnika wraz z rokiem urodzenia, nazwą klubu , z którego startuje, na liście startowej Turnieju oraz w wynikach zawodów publikowanych w Internecie i w miejscu rozgrywania Turnieju oraz publikację wizerunku uczestników w każdy sposób, w jaki publikowane lub rozpowszechniane będą informacje o imprezie oraz w celach marketingowych organizatora, a także reklamodawców i partnerów.
10. Opłata startowa nie podlega zwrotowi.

Zgłoszenia
Poprzez FORMULARZ GOOGLE


Dodatkowe informacje: Marek Bury, 794 796 730

Jak zacząć?

Jak zacząćPierwszy nabór do grup początkujących rozpoczyna się pod koniec sierpnia. Co zrobić, aby zostać członkiem klubu? Więcej w rozwinięciu.

więcej

O klubie

O klubie Nasz Klub działa jako stowarzyszenie wpisane do Rejestru Klubów Sportowych Starosty Puławskiego. Czytaj więcej...

więcej

Czym jest karate?

Czym jest karate?Poprzez karate tradycyjne człowiek zyskuje środki do poszerzenia i pogłębienia swych zdolności fizycznych i umysłowych.

więcej