Ogłoszenia

GODZINY EGZAMINÓW

Orientacyjny harmonogram egzaminów we wtorek 21/06/2022:

- 17.30 - rozgrzewka
- 18.00 - egzamin na biały, żółty i pomarańczowy pas
- 18.30 - egzamin na zielony i niebieski pas
- 19.00 - egzamin na brązowy pas

OGÓLNOPOLSKI TRENING NA LUBELSKIM PODZAMCZU

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu, jakim będzie wspólny trening wszystkich ekip startujących w Mistrzostwach Polski PUKT, które w dniach 11-12 czerwca zostaną rozegrane w Lublinie. Na wydarzenie zapraszamy WSZYSTKICH ćwiczących

II Polsko-Niemieckie Seminarium Bezpieczeństwa i Samoobrony

Serdecznie zapraszamy do udziału w II Polsko-Niemieckim Seminarium Bezpieczeństwa i Samoobrony, organizowanym w Puławach w dniach 26-27 lutego 2022 r. Wydarzenie to odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Puławy oraz przy wsparciu Gminy Miasto Puławy.

b_800_600_0_00_images_Plakat_Seminarium_2022_luty.JPG

Głównymi tematami seminarium będą zagadnienia teoretyczne i praktyczne z zakresu bezpieczeństwa osobistego oraz bezpieczeństwa rodziny w różnych sytuacjach, nie zabraknie również treningu z zastosowania podstawowych i zaawansowanych technik samoobrony.
W programie dwudniowego seminarium przewidziany jest wykład na temat ochrony i bezpieczeństwa wraz z ćwiczeniami praktycznymi oraz 6 godzin zajęć praktycznych na macie (z podziałem na zaawansowanych oraz początkujących).
Jeśli uważasz, że widziałeś już wszystko – tym bardziej przyjdź i daj się zaskoczyć!

- PROWADZĄCY -
Thorsten Ritz, Brema – były żołnierz niemieckich sił specjalnych, międzynarodowy certyfikowany ekspert ds. bezpieczeństwa, 9. dan ninjutsu
Andrzej Grejner, Puławy – oficer Wojska Polskiego, szkoleniowiec jednostek specjalnych i policji, 2. darga krav-maga, 2. dan judo

- MIEJSCE -
Puławska Akademia Karate Tradycyjnego
24-100 Puławy, ul. Piłsudskiego 56

- PROGRAM -
Sobota 26.02.2022 r.:
- 10:00 – 13:00 – otwarcie seminarium, wykład z ćwiczeniami praktycznymi
- 14:30 – 15:00 – rejestracja na bloki treningowe
- 15:00 – 16:30 – I blok treningowy (1. część)
- 16:30 – 18:00 – I blok treningowy (2. część)
Niedziela 27.02.2022 r.:
- 10:00 – 11:30 – II blok treningowy (1. część)
- 11:30 – 13:00 – II blok treningowy (2. część)

- KOSZT -
80 zł – udział w całości (sobota i niedziela)
50 zł – udział w jednym bloku treningowym (sobota lub niedziela)
Udział w Wykładzie jest bezpłatny

- ORGANIZATORZY -
Puławska Akademia Karate Tradycyjnego, we współpracy z Miastem Puławy, pod patronatem Prezydenta Miasta Puławy, Polskiej Unii Karate Tradycyjnego oraz Międzynarodowej Akademii Jiu-Jitsu

- KONTAKT I ZAPISY -
Paweł Badzio, Puławska Akademia Karate Tradycyjnego
tel. +48 535-500-365 (SMS) lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!
Seminarium jest przeznaczone dla osób dorosłych oraz młodzieży od 15 r.ż. (wymagana pisemna zgoda rodzica/opiekuna na udział).

Dotacja z programu KLUB 2021

Z przyjemnością informujemy, że nasz klub otrzymał z Ministerstwa Sportu dotację z programu "KLUB 2021" w kwocie 10 tys. zł na prowadzenie zajęć oraz zakup sprzętu sportowego.

b_800_600_0_00_images_klub_2021_logo.png

Oświadczenie zdrowotne CVD19

Oświadczam, że ja niżej podpisany/moje dziecko* ........................................................ ani żaden z moich domowników w ciągu ostatnich 2 tygodni:
- NIE przebywał za granicą,
- NIE jest był ani nie jest obecnie objęty nadzorem epidemiologicznym (kwarantanna),
- NIE występują objawy infekcji (gorączka, kaszel, katar, wysypka, bóle mięśni, bóle gardła, inne nietypowe).

Wyrażam zgodę na pomiar temperatury oraz oświadczam, że wchodząc na teren obiektu PAKT, będę stosować się do wszystkich zaleceń i obostrzeń epidemiologicznych.

Jednocześnie oświadczam, że w razie jakiekolwiek zmiany stanu rzeczy dotyczących w/w kwestii, natychmiast powiadomię władze klubu. Przyjmuję do wiadomości, że w takim wypadku nie będę mógł/nie będę mogła/moje dziecko nie będzie mogło* wejść na teren obiektu Klubu oraz uczestniczyć w zajęciach.   

Puławy, dn. ................................

*niepotrzebne skreślić

Jak zacząć?

Jak zacząćPierwszy nabór do grup początkujących rozpoczyna się pod koniec sierpnia. Co zrobić, aby zostać członkiem klubu? Więcej w rozwinięciu.

więcej

O klubie

O klubie Nasz Klub działa jako stowarzyszenie wpisane do Rejestru Klubów Sportowych Starosty Puławskiego. Czytaj więcej...

więcej

Czym jest karate?

Czym jest karate?Poprzez karate tradycyjne człowiek zyskuje środki do poszerzenia i pogłębienia swych zdolności fizycznych i umysłowych.

więcej