Sekcja RYKI

Zapraszamy na zajęcia w nowo powstałej sekcji karate w Rykach. Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu (wtorki i czwartki) w następujących godzinach:


Dzieci do lat 12: 18.15 - 19.15
Dzieci i młodzież (13 lat i starsi): 19.15 - 20.15

Wszystkie treningi będą prowadzone na małej sali gimnastycznej w ZSO nr 1 w Rykach, mieszczącego się  przy ulicy Słowackiego 2 w Rykach.

WAŻNE INFORMACJE:

Osoby, które chcą zostać członkiem sekcji zobowiązane są do zapoznania się z regulaminem (oraz jego przestrzegania!), złożenia u instruktora wypełnionej deklaracji członkowskiej i zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań, a także regularnego opłacania składki członkowskiej.
Rodzice mogą przebywać na sali podczas pierwszych treningów dziecka.
Ćwiczący czekają na instruktora w holu przed salami gimnastycznymi.

Składka członkowska wynosi 50 zł miesięcznie (dwa pierwsze treningi gratis!). Składkę można opłacać u instruktora lub przelewem na konto Uczniowskiego Klubu Sportowego "Bursa-Puławy": 18 1020 3219 0000 9802 0047 3272, podając imię i nazwisko dziecka, miesiąc za który opłacana jest składka oraz dopisek "karate Ryki".

Jak zacząć?

Jak zacząćZapisy do grup początkujących są otwarte przez cały rok. Co zrobić, aby zostać członkiem klubu? Więcej w rozwinięciu.

więcej

O klubie

O klubie Naszym celem jest propagowanie oryginalnego japońskiego karate, czyli karate tradycyjnego. 
Karate może nauczyć się każdy...

więcej

Czym jest karate?

Czym jest karate?Poprzez karate tradycyjne człowiek zyskuje środki do poszerzenia i pogłębienia swych zdolności fizycznych i umysłowych.

więcej